Діти лягають спати в холодні ліжечка: житомиряни просять увімкнути опалення у садочках

Діти лягають спати в холодні ліжечка: житомиряни просять увімкнути опалення у садочках

Петиція.

Житомиряни просять міську раду увімкнути опалення у дошкільних навчальних закладах. Кажуть, діти хворіють. Відповідну електронну петицію оприлюднили 15 жовтня. Триває збір підписів.

“Вважаю найважливішим в нашому житті є наші діти. Хочеться щоб вони були здорові. Це залежить від багатьох факторів і, звичайно, це залежить від того, який температурний режим в дитячих садках, які відвідують наші діти. Вже не перший день чую від вихователів про те, що зранку в групі температура + 13, до вечора група прогрівається до + 15. Діти лягають спати в холодні ліжечка. Через постійний холод в групі діти без перестанку хворіють. Просимо посприяти найшвидшому вирішенню питання підключення опалення в дитячих дошкільних закладах”, – написала авторка звернення Мальвіна Скидан.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни просять міськраду не включати опалення раніше, бо немає чим платити за комуналку. Планувалося, що опалювальний сезон у Житомирській об’єднаній територіальній громаді планують розпочати вже 10 жовтня. Традиційно він починається з 15 жовтня. Про це під час засідання виконкому повідомив заступник міського голови Сергій Кондратюк.

Leave a Comment