Діти учасників АТО власноруч розмалювали ялинкові іграшки

Напередодні новорічних та різдвяних свят 30 дітей учасників АТО 24 грудня побували на фабриці ялинкових прикрас, що знаходиться в селищі Клавдіїво-Тарасово Київської області. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

“Вони познайомились із роботою склодувного цеху, де майстри-склодуви видувають іграшки різних форм та розмірів. Відвідали цех сріблення та художній цех, де побачили як талановиті художниці наносять різноманітні малюнки. Із задоволенням оглянули експонати Музею ялинкових іграшок, де зібрані прикраси зі всього світу. Також діти взяли участь у захоплюючому майстер-класі «Новорічна ялинкова іграшка власними руками». Під керівництвом досвідченої художниці кожен учасник розписав свою іграшку, на якій зображений символ 2017 року – півень”, – йдеться у повідомленні.

Всі діти отримали власноруч розписану іграшку, позитивні емоції, приємні враження від екскурсії і майстер-класу. Організатор поїздки – Центр допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації.

Нагадаємо, дві родини загиблих учасників АТО області отримали сертифікати на житло від держави. Учасники АТО зможуть пройти психологічну реабілітацію під Києвом та у Бердянську.

Автор фото: з сайту облдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *