Для стабільної роботи ТТУ не вистачає  понад  30 водіїв

Для стабільної роботи ТТУ не вистачає понад 30 водіїв

Тому така ситуація із забезпеченням електротранспорту ввечері.

Для стабільної роботи електротранспорту Житомирського тролейбусно-трамвайного управління не вистачає понад 30 водіїв. Про це «Вголос.zt» розповів заступник міського голови Дмитро Ткачук.

“Зараз ситуація така, що кількість водіїв, яких ми випускаємо на рухомий склад, є не достатньою. Щоб тролейбуси курсували довше, має бути забезпечена зміна. Водій, який виїжджає о 05:00 ранку має відпрацювати десять робочих годин. Потім на його місце має сісти інший водій, який допрацює цю зміну. Якщо ж ні, то він має їхати в депо.  У цьому році ми навіть не реалізовували проект з нічними тролейбусами через те, що не вистачає водіїв», – сказав Ткачук.

Водіям тролейбусів пропонують зарплатню від 5 до 8 тис. грн, офіційне працевлаштування та безкоштовне навчання.

До слова, керівник комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Андрій Нечуйвітер у березні отримав зарплату у сумі 36 тис. 223 грн 13 коп. Керівнику вкрай бідного та фактично збиткового підприємства дали премію у розмірі  10 тис. 820 грн.

Нагадаємо, на міські лінії у Житомирі виходить трохи більше половини тролейбусів, ніж є у наявності. У неробочому стані – 38 тролейбусів, з них: на консервації – 28 одиниць, на капітальному ремонті – 5 одиниць, в очікуванні ремонту – 5 одиниць. Виходять на лінію 92 тролейбуси 1982-2007 років випуску.

Автор: Юлія РАДЬКО.

Leave a Comment