У Житомирі планують витратити понад 15 мільйонів на капітальний ремонт доріг та тротуарів

Управління комунального господарства Житомирської міської ради планує витратити цього року понад 15 млн грн на капремонт вулиць та тротуарів. Ще майже 2,5 млн грн передбачать на зливовий колектор. Про це повідомив заступник начальника управління Віталій Шевчук.

Капітально відремонтувати дороги мають по вулицях Покровській (колишня Щорса) та Березівській. Витратять відповідно 8 млн 54 тис. 116 грн та 1 млн 800 тис. грн.

Капітальний ремонт тротуарів здійснюватимуть на вулицях Ціолковського та Кібальчича, що на Польовій. Витратити на це планують відповідно 2 млн 854 тис. 902 грн та 3 млн 100 тис. грн.

Також цього року у Житомирі хочуть побудувати зливовий колектор від вулиці Грушевського до вулиці Степана Бандери. На це передбачать 2 млн 499 тис. грн.

В управлінні очікують, що на всіх тендерах можна буде заощадити. Адже в ході тендерних торгів згадані суми будуть зменшуватися.

Нагадаємо, що цього року на понад 10,5 млн грн зроблять поточний ремонт понад 70 вулиць Житомира. На капітальний ремонт доріг Житомира цьогоріч планували витратити понад 40 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *