Для вихованців Новоборівського дитячого будинку-інтернату влаштували свято (ФОТО)

Для вихованців Новоборівського дитячого будинку-інтернату влаштували свято (ФОТО)

Свято з піснями, іграми, солодощами та подарунками.

Учасники зразкового фольклорного гурту «Джерельце» житомирської загальноосвітньої школи №6 разом з керівником Ангеліною Нестеровою 23 серпня відвідали дитячий будинок-інтернат, що у Новій Боровій Хорошівського району. Артисти влаштували дітям свято з піснями, іграми, солодощами та подарунками.

«У дитячому будинку-інтернаті виховуються дівчата з особливими потребами. Нині у закладі – 80 вихованок віком від 13 до 35 років. Кожна з них потребує індивідуального підходу та уваги. Навіть в 35 вони «наші дівчатка». У нас у закладі вихованки ходять на уроки з письма, арифметики, грамоти, проте кожна дівчинка засвоює інформацію в міру своїх можливостей. Багато часу вихованці зайняті уроками праці. Вони шиють, вишивають, роблять вироби з бісеру, малюють. Завдяки допомозі волонтерів дівчата відвідують обласний центр та інші міста. Такі поїздки допомогають адаптуватися до життя у суспільстві. Дуже прикро, що за межами нашого закладу, перспектив для таких дітей не дуже багато. Це – щастя бачити такі результати візитів до наших дітей – хоч на мить вони стають щасливішими», – сказала соціальний педагог будинку-інтернату Надія Головко.

До слова, організували поїздку ГО “Житомирська організація Союз Українок” за фінансової підтримки 137 відділу Союз Українок Америки (UNWLA) Нью-Джерсі. Подарунки від ГО “ЖО Союз Українок”, волонтера Олега Бойка, патріотів Люксембургу, Союзу Українок з Торонто.

Автор фото та матеріалу: Анастасія ЗАЛУЖНА.

Нагадаємо, з 17 по 20 серпня у житомирському парку культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна, у рамках ІІI Міжнародного мистецького фестивалю «Пісенний Спас», відбувся Мистецький марафон. У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх шкіл та гімназій області. 

Leave a Comment