Мистецький марафон: діти області демонстрували хореографічні, вокальні, музичні та акторські таланти (ФОТО)

Мистецький марафон: діти області демонстрували хореографічні, вокальні, музичні та акторські таланти (ФОТО)

Захід відбувся у рамках фестивалю «Пісенний Спас».

З 17 по 20 серпня у житомирському парку культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна, у рамках ІІI Міжнародного мистецького фестивалю «Пісенний Спас», відбувся Мистецький марафон. У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх шкіл та гімназій області. 

На одній сцені протягом чотирьох днів діти демонстрували свої хореографічні, вокальні, музичні та  акторські здібності.

Зокрема, у конкурсі взяли участь й понад 20 учасників від Благодійного Фонду “Надія Є”. За словами голови фонду Надії Юшкевич, для дітей це не лише досвід, але й можливість перевірити свої творчі сили, познайомитися з митцями української та світової сцени.

«Благодійний фонд «Надія Є» за роки своєї діяльності об’єднав, дав можливість для творчого зросту, привів до перемог, подружив талановитих дітей області.  Більше двадцяти  учасників, які пройшли школу обласного телевізійного конкурсу-фестивалю «Якщо ти зірочка, засвітись!», ставали його лауреатами, взяли участь у Міжнародному фестивалі «Пісенний Спас». Це – досвід, можливість перевірити свої творчі сили, поділитися з глядачем своїм талантом, отримати враження від спілкування з митцями української та світової сцени», розповіла Надія Юшкевич.

Нагадаємо, лауреатами дитячо-юнацької премії імені Олени Пчілки стали три житомирські школярки. Вручення премії переможцям відбулося в літературно-меморіальному музеї Лесі Українки, що у Новограді-Волинському, 29 липня.

Автор фото: Анастасія ЗАЛУЖНА.

Leave a Comment