Для Житомира придбали 350 урн, які горять від недопалків

Для Житомира придбали 350 урн, які горять від недопалків

Придбання відбулося без тендеру.

Через комунальні підприємства «Зеленбуд» та «ЖУАШ» Житомирська міська рада придбала у депутата Новоград-Волинської міської ради Романа Седлецького 350 пластикових урн для сміття. У розпорядженні редакції є відповідні платіжні документи.

Як повідомляв «Вголос.zt», за 138 пластикових урн ФОП Седлецький Роман Анатолійович отримав від КП «Зеленбуд» 129 тисяч 720 гривень. Це – 940 грн за одиницю. А нещодавно стало відомо, що 212 урн на суму 198 тис. 340 грн у цього ж самого депутата закупило й комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» міської ради. Загалом придбання обійшлося житомирянам у 328 тис. грн, не враховуючи ПДВ. Податок на додану вартість прийдеться оплачувати місту додатково.

Варто зауважити, що з 1 серпня цього року всі замовники перейшли на новий формат тендерів – через систему електронних закупівель ProZorro. Тому із сумою у 328 тис. грн Житомирська міська рада повинна була оголошувати тендер, прозоро обирати серед кількох пропозиції та продавців. Але «розбивши» придбання урн на дві окремі частини, замовники зробили вартість кожної закупівлі допороговою (до 200 тис. грн). Цим самим міській раді вдалося уникнути проведення тендеру.

У соціальних мережах житомиряни активно поширюють фотографії зіпсованих урн та обурюються їх низькою якістю. Мовляв, за такі кошти можна було придбати значно якісніший товар. Зокрема, нарікають на відсутність тендеру.

привіт Європо… або нас на@бали з матеріалом… Фото зі сторінки Facebook Юрія Ващука

Особа самого ж продавця урн є досить цікавою. Зокрема, нещодавно депутати Новоград-Волинської міської ради та бізнес-партнери Роман Седлецький і Олег Ващенко ймовірно порушили законодавство про захист економічної конкуренції та спотворили результати торгів, які проводило комунальне підприємство Житомирської міської ради “”Житлове виробниче підприємство аварійних робіт”.  Останнє 24 листопада оголосило тендер на придбання автомобіля для перевезення робітників та обладнання. У торгах взяли участь лише два учасники: ФОП Седлецький Р.А. та ФОП Ващенко О.М. Запропонувавши товар на 87 грн дешевше від пропозиції конкурента, ФОП Седлецький Р.А став переможцем аукціону і саме у нього житомирське комунальне підприємство придбає автомобіль для перевезення робітників та обладнання вартістю у 449 тис. 913 грн.

Нагадаємо, у Новограді-Волинському скандально відомий депутат Роман Седлецький підторговує з міської радою. Восени цього року через комунальне підприємство «Шляхрембуд» мерія закупила у депутата від БПП «Солідарність» Седлецького пластикові урни для сміття. Дружина депутата Новоград-Волинської міської ради Романа Седлецького безкоштовно отримала земельні ділянки на березі річки Случ.

Leave a Comment