Для житомирян придбають “нержавіючі” туалети майже на 900 тисяч

Для житомирян придбають “нержавіючі” туалети майже на 900 тисяч

Гроші заплатять криворізькому підприємцю.

Комунальне підприємство «Інспекція з благоустрою» Житомирської міської ради придбає три громадські туалети за 879 тис. грн. Відповідну інформацію містить портал публічних закупівель «ProZorro».

У тендерній документації зазначається, що вбиральні мають бути виготовлені з нержавіючого металу. Вони матимуть стаціонарне підключення до електрики, води та каналізації.

«Туалет громадського користування представляє собою туалет модульного типу, призначений для цілорічного використання, вимагає підключення до мереж водопостачання, водовідведення та електропостачання. Він складається з двох кабін для відвідувачів (одна з кабін пристосована для відвідувачів з обмеженими можливостями) та службової кабіни для обслуговуючого персоналу», – йдеться у тендерній документації.

Тендер на придбання та встановлення туалетів оголосили 15 вересня. Аукціон провели 3 жовтня. За його результатами виготовлятиме три вбиральні для Житомира криворізький підприємець Іван Маслов. Із трьох учасників, два з яких — фірми з Києва та області, він запропонував найнижчу ціну. Різниця між пропозиціями склала відповідно 1 тис. та 6 тис. грн.

Нагадаємо, що у липні у міській раді пообіцяли встановити туалети біля кінотеатру «Жовтень» та Михайлівської. У середині вересня комунальне підприємство скасувало торги по закупівлі вбиралень.

Leave a Comment