Гроші, які “взяли” з бюджету Житомира на зарплати медикам, держава повертати не буде

Кошти, які виплатили з міського бюджету Житомира на зарплати медикам, держава повертати не буде. Про це у коментарі «Вголос.Zt» сказав директор департаменту бюджету та фінансів Сергій Гаращук.

У понеділок, 2 жовтня, райони Житомирщини отримали медичну субвенцію з державного бюджету. Кошти надійшли Коростенському, Баранівському районам, навіть Станишівській ОТГ. Житомира у цьому переліку не виявилося.

Так, Коростень отримав понад 2 млн грн субвенції, Баранівка — 744 тис. 500 грн, Станишівка — 409 тис. грн.

«Треба розуміти, що це за гроші. Якщо це ті, які розподіляли на початку року, то це одне. А якщо додаткові 500 мільйонів, то я не думаю, що райони їх отримали вже. У нас у Житомирі все добре. Медики зарплату отримали», – сказав директор департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Сергій Гаращук.

За його словами, кошти, які з міського бюджету витратили на зарплати медикам, держава повертати не буде.

Додатково Баранівка отримала також 1 млн 470 тис. освітньої субвенції та 658 тис. 300 грн дотації на утримання закладів освіти та охорони здоров’я. Станишівська ОТГ отримала відповідно 392,6 тис. освітньої субвенції та 87 тис. грн на утримання освітніх та медичних закладів.

Нагадаємо, що до кінця року житомирським медикам на зарплату не вистачає понад 60 млн грн. Житомирська міська рада подала до суду на Кабінет міністрів через зарплати лікарям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *