Дмитро Болейко вибачився за «дебільну» сесію

Дмитро Болейко вибачився за «дебільну» сесію

Керівника управління капітального будівництва мерії «взули» на сесії.

Депутати Житомирської міської ради на сесії вирішили заслухати виконуючого обовязки начальника управління капітального будівництва Дмитра Болейка щодо фрази, яку він промовив у коментарі журналістам одного із житомирських видань.

Відповідаючи днями на запитання журналістів, Дмитро Болейко назвав сесію Житомирської міської ради «дебільною». Зрозуміло, що це не могло не викликати відповідної реакції депутатів Житомирської міської ради.

«Це не тільки зневага до всіх нас, депутатів, а й до житомирян. Адже за кожним із тих, хто отримав мандат довіри жителів Житомира, стоять люди. А отже, цю фразу можна віднести і на їхню адресу. Я прошу, хай відповідний керівник пояснить свою поведінку і хоча б вибачиться», – наголосила депутат Житомирської міської ради Любов Цимбалюк.

«Стосовно ситуації, яка склалася, хочу запевнити, що дана фраза стосувалася особисто мене. І тієї ситуації, яка в мене склалася напередодні. Я розумію, що це неприпустимо для посадової особи. Хочу вибачитися перед депутатами, апаратом міської ради, депутатами, журналістами та житомирянами», – сказав Дмитро Болейко.

Нагадаємо, що Дмитро Болейко не пройшов атестацію і через це за власною заявою був переведений на іншу посаду в межах управління капітального будівництва. Наразі у міській раді оголосили конкурс на начальника згаданого підрозділу мерії.

Leave a Comment