На сесії активісти і депутати підтримали Шустера

Під час сесії Житомирської міської ради 28 квітня житомиряни вирішили виступити в підтримку журналіста Савіка Шустера. Нагадаємо, що органи центральної влади заборонили відомому журналісту працювати в Україні.

Близько десятка активістів увійшли на сесію Житомирської міської ради із блакитними медичними пов’язками із написами «Шустер», одягнутими на обличчя. В такий спосіб вони вирішили показати місцевій владі свою незгоду із наступом центральної влади на свободу слова.

ses-0095 ses-0088 ses-0087

На жаль, ані серед більшості депутатів, ані серед житомирських колег Шустера ця ініціатива не набула підтримки.

ses-0272

«Сьогодні ми виступили проти наступу на свободу слова, на журналістів. Хоча самі журналісти відмовилися підтримувати дану акцію, сказавши, що це його проблеми і вони поза політикою. Про яку політику йде мова, якщо чоловіку забороняють працювати на території України, посилаючись на якісь неправильні міфічні документи, які нібито якось не так були оформлені. При тому, що ще два тижні тому дозвіл був продовжений службою зайнятості України. Саме тому ми вирішили, і нас підтримали депутати від «Самопомочі» та «Батьківщини», провести акцію в підтримку свободи слова», – зазначив один із організаторів акції, член Спілки розвитку та захисту бізнесу «Відсіч» Микола Кравченко.

Нагадаємо, що журналіста Савіка Шустера звинувачували спочатку у відсутності дозволу на роботу, потім — в ухиленні від сплати податків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *