До 13 років тюрми засудили коростенців, які до смерті забили пенсіонера

До 13 років тюрми засудили коростенців, які до смерті забили пенсіонера

Один із них ‒ неповнолітній.

Двоє коростенців, один із яких ‒ неповнолітній, отримали по 13 років тюрми за смертельне побиття пенсіонера. Про це повідомила прокуратура області.

Злочин було скоєно кілька років тому. Його замислив неповнолітній, взявши у спільники свого приятеля. Ініціатор злочину хотів з’ясувати у 67-річного пенсіонера, чи не вкрав той із подвір’я його батька електрозварювальний апарат.

Замість того, щоб розпитати, молодики почали бити потерпілого.

«Скинувши чоловіка з дивана, заподіяли йому численних побоїв, після чого у взутті забралися на груди та неодноразово стрибали по лежачому потерпілому. Від отриманих жорстоких побоїв 67-річний чоловік помер», повідомили у прокуратурі.

Попри те, що прокуратура наполягала на кваліфікації дій злочинців як «умисне вбивство», суд першої інстанції визначив їх як «заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть». Як наслідок, злочинці отримали 10 років позбавлення волі.

Житомирська обласна прокуратура оскаржила вирок суду в апеляційному суді. Остаточне рішення «феміди»: дії кваліфіковано як умисне вбивство та призначено нове покарання: 13 років тюрми.

Нагадаємо, що житомирянин, який убив товариша під час «гостювання», отримав 9 років в’язниці. Вбивцю 20-річної житомирянки засудили до 11 років позбавлення волі.

Leave a Comment