Житомирські комунальники оголосили тендер на ремонт частини вулиці Київської

Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради оголосило тендер на закінчення ремонту частини вулиці Київської від вулиці Небесної Сотні до Хлібної. Оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Вартість ремонту дороги та тротуару комунальники оцінили у 7 млн 734 тис. 997 грн 20 коп. Аукціон щодо визначення підрядника проведуть уже 15 вересня. Закінчити роботи планують до 20 листопада поточного року.

Цей проміжок центральної вулиці Житомира почали робити ще до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Зняти покриття дороги та тротуарів встигли, а от роботи зірвалися через війну.

Попереднім замовником ремонту вулиці Київської був департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації. Під час сесії Житомирської міської ради 2 вересня депутати погодили зміну замовника робіт на мерію.

Нагадаємо, що у Житомирі завершать ремонт вулиці Київської. Початок ремонту цієї вулиці у мерії оголосили у середині лютого 2022-го року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *