До дня міста житомирські комунальники виправляють «ляпи» львівського підрядника (ФОТО)

Співробітники комунального підприємство «Управління автомобільних шляхів» ремонтують асфальтне покриття по Великій Бердичівській та Київській. Переважно здійснюють роботи там, де свого часу клала тротуарну плитку скандально відома «Ві. Ай. Пі. Будівельна компанія».

«Хочеться зробити подарунок житомирянам до дня міста. Щоб вони не ламали ноги і не вбивали автомобілі. Підрядник, із яким судиться міська рада, не закінчив роботи. Тож ми виправляємо їхні «недопрацювання», – повідомив «Вголос.Zt» директор КП «УАШ» Сергій Янушевич.

Там, де клали бордюри, знімали асфальтне покриття, нове ж не поклали. Тож комунальне підприємство це “недопрацювання” виправляє.

Роботи ведуться по Великій Бердичівській, Театральній та Київській. Станом на тепер комунальники працюють біля центрального універмагу.

Нагадаємо, що на початку серпня КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради отримало нову техніку. У липні у мережі з’явилося відео, як комунальники кладуть асфальт у калюжі на проспекті Незалежності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *