Договір на розмітку Соборного майдану підписали через два тижні після виконання робіт

Договір на розмітку Соборного майдану підписали через два тижні після виконання робіт

29 листопада.

Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради підписало договір на нанесення розмітки на майдані Соборному через два тижні після того, як було виконано роботи. Документ оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Вартість робіт із нанесення розмітки склала 53 тис. 823 грн 55 коп. Договір оприлюднили 29 листопада. Тим же числом його і підписали. Роботи ж виконували 13 листопада. Підрядником обрали фірму з Кропивницького — ТОВ «Дорактів». За умовами закупівлі комунальники мають здійснити оплату робіт протягом 10 днів від їх виконання та приймання. Тобто, фактично 23 листопада. 15 листопада директор «Управління автомобільних шляхів» Олександр Шевчук зазначав у коментарі журналіста «Вголос.Zt», що не знає, у скільки обійдеться розмітка на Соборному.

У поточному році КП «Управління автомобільних шляхів» підписало 25 договорів із ТОВ «Дорактів» на загальну суму майже 1,4 млн грн.

Нагадаємо, що автомобілісти збирають підписи, щоб відновити стару розмітку на майдані Соборному. Раніше житомиряни збирали підписи проти перетворення майдану на зону відпочинку.

Leave a Comment