Житомирська міськрада компенсуватиме витрати на пальне ветеранам праці

Житомирська міськрада компенсуватиме витрати на пальне ветеранам праці

З бюджету.

Житомирська міська рада компенсуватиме витрати на пальне ветеранам праці та особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною. Відповідний проєкт рішення виконавчого комітету оприлюднили на сайті мерії.

«Грошова компенсація надається за рахунок коштів місцевого бюджету та за наявності відповідного заходу в цільовій Програмі соціального захисту населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади», йдеться у документі.

Для отримання компенсації достатньо буде лише копії паспорта або ID-картки із довідкою про місце проживання, копії ідентифікаційного коду, водійського посвідчення та документу, який підтверджує право на отримання компенсації.

Компенсацію виплачуватимуть щомісяця, однак із розрахунку 50 літрів високооктанового бензину за офіційною середньостатистичною вартістю.

Нагадаємо, що з жовтня поточного року жителі області отримують пільги та субсидії готівкою. Депутати Житомирської облради попросили Кабмін та Верховну Раду виділити кошти на пільги для чорнобильців.

Leave a Comment