Договір оренди з приватним університетом «Україна» таки продовжать

Договір оренди з приватним університетом «Україна» таки продовжать

До 30 червня.

Житомирська міська рада таки продовжить оренду приміщення по Великій Бердичівській, 52 приватному університету «Україна». Відповідний проєкт рішення виконкому оприлюднили на сайті мерії.

«Надати дозвіл на укладання договорів оренди на новий термін до 30.06.2020 вищому навчальному закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» нежитлових приміщень за адресою вул. Велика Бердичівська, 52 площею 890,3 кв.м для здійснення освітньої діяльності з орендною платою 46 грн 43 коп», ‒ йдеться у документі.

Раніше у Житомирській міськраді планували не продовжувати оренду університету. Приміщення планували використовувати для навчання учнів гімназії №23 та ліцею при Житомирському державному технологічному університеті.

Після звістки про ймовірне припинення оренди університетом на сайті мерії було зареєстровано петицію на підтримку продовження договору. За 2 тижні вона зібрала необхідну кількість голосів. У відповіді на звернення заступник міського голови Марія Місюрова зазначила, що за результатами зустрічі з керівництвом університету договір оренди продовжили до 30 червня 2020 року.

Нагадаємо, що 14 листопада на сайті житомисрької мерії з’явилася інформація про ймовірне непродовження оренди. Вже за 4 дні працівники та студенти університету почали збирати підписи під петицією щодо подовження договору оренди.

Leave a Comment