Дорогу на Київській ремонтували вночі, щоб не перекривати рух транспорту

Дорогу на Київській ремонтували вночі, щоб не перекривати рух транспорту

За сприятливих погодних умов капремонт обіцяють виконати за два тижні.

У Житомирі робітники вночі ремонтували дорожню ділянку на вулиці Київській, щоб не перекривати рух транспорту. Про це повідомила пресслужба міської ради. 

Цьогоріч заплановано відремонтувати  ділянку  по вулиці Київській від майдану Соборного до  вул. Небесної Сотні.  Фрезерування непридатного для подальшої експлуатації асфальтного покриття здійснюються   наразі  на частині дороги від вулиці Театральної до вулиці Покровської. Це вже друга  ділянка, яку взялися лагодити  робітники.

Заступник міського голови Олександр Шевчук каже, що підготовчі роботи дорожники  проводили вночі, аби не  перекривати важливі напрямки руху транспорту у місті. З цією ж метою  дорогу ремонтують невеликим ділянками.

 « Робітники працювали вночі: із суботи на неділю  – з 20:00 год  до 2:00 год ночі, та з неділі на понеділок  –  до 3:00 год ночі.  Так дві ночі підряд здійснювалися роботи з  фрезерування ділянки дороги площею 2 000 м. кв…», – йдеться у повідомленні.

Підрядна організація пообіцяла, що за сприятливих погодних умов капітальний ремонт на зазначеній дорозі буде виконано за два тижні.

«Знімаються люки, проводиться демонтаж плит. Наступний етап – заміна плит, ремонт оглядових колодязів, виставляння та бетонування люків, асфальтування підготовчого  та першого шарів,  асфальтування останнього шару…, –  пояснює  Олександр Шевчук.

Роботи з капітального ремонту виконує підрядна організація з Білої Церкви ТОВ «БЦ ШЕУ», що стала переможцем тендеру, оголошеного департаментом регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації.

Здійснюються роботи за рахунок співфінансування коштів місцевого  бюджету та коштів держаного дорожнього фонду  у вигляді  державної субвенції.

Нагадаємо, у Житомирському ТТУ кажуть, що отримали збитки через ремонт доріг. Екс-нардеп Ревега продовжує без тендеру отримувати підряди на ремонт доріг.

Leave a Comment