Упродовж літа на дорогах області сталося 1045 ДТП. У кожній четвертій – травмовані або загиблі

Упродовж літа на дорогах області сталося 1045 ДТП. У кожній четвертій – травмовані або загиблі

Цьогоріч у ДТП загинули 47 людей.

Через нехтування безпекою упродовж літа на в області сталося понад тисячу ДТП. Проте загиблих та травмованих у результаті ДТП менше, ніж торік. Поліцейські радять усім учасникам дорожнього руху бути максимально уважними на дорогах. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

Загалом упродовж червня-серпня на вулично-дорожній мережі сталося 1045 пригод. У кожній четвертій з них були травмовані або загиблі люди.

– Майже півсотні громадян отримали тілесні ушкодження, від яких померли, та ще 323 особи – травми різного ступеня тяжкості, – прокоментував ситуацію начальник Управління превентивної діяльності ГУНП Віталій Магалецький. – І хоч в загальному таких випадків менше, ніж торік, кожне життя – це цінність, тому ми закликаємо з повагою і відповідальністю ставитись до питань дорожньої безпеки.

Якщо цьогоріч у ДТП загинули 47 людини, то минулого – 53, травмувалися у 2020 – 323, у 2019 – 413 громадян. Серед найбільш характерних випадків: раптова поява на проїжджій частині дороги, найчастіше це стосується дітей або ж недисциплінованих дорослих, у тому числі через надмір вжитого алкоголю.

Нагадаємо, у «чорному» списку місць концентрації ДТП – два перехрестя у Новограді. Поліція назвала місця концентрації ДТП на дорогах Бердичева. У поліції назвали 19 місць концентрації ДТП в області.

 

Leave a Comment