Дозволи на встановлення автоматів продажу води у Житомирі не надавали, ‒ міськрада

Дозволи на встановлення автоматів продажу води у Житомирі не надавали, ‒ міськрада

Один із них демонтують через скаргу житомирян.

Житомирська міська рада не надавала дозвіл на встановлення автоматів із продажу питної води у місті. Про це у відповідь на запит «Вголос.Zt» повідомила перший заступник міського голови Світлана Ольшанська.

«Повідомляємо, що дозвіл на встановлення автоматів для продажу води у місті Житомирі не видавався», ‒ зазначила Ольшанська.

Вона також додала, що у міській раді не знають, чи погоджували власники цих автоматів їх встановлення із мешканцями житлових будинків, на чиїй території розміщені ці автомати.

В той же час, муніципальна інспекція Житомирської міської ради збирається оштрафувати власника автомату з продажу питної води по вулиці Київській, 27 та демонтувати конструкцію. Припис про порушення був складений ще 1 липня.

Примітно, що автомат по Київській, 27 у мерії «побачили» лише тоді, коли до них звернулися мешканці будинку, біля якого його встановлено. По всіх інших адресах, очевидно, у міській раді чекають…

Нагадаємо, що Житомирська міська рада заплатила понад півмільйона власнику демонтованого МАФу. У департаменті містобудування заявили, що МАФ на Корбутівці ‒ питання політичне.

Leave a Comment