Дружина першого заступника голови облради заробила вчетверо більше від нього

Протягом минулого року дружина першого заступника голови облради Олега Дзюбенка отримала майже вчетверо більше доходу, аніж її чоловік. Про це свідчить декларація Дзюбенка як кандидата на посаду.

Протягом минулого, 2019-го, року Олег Дзюбенко заробив 246 тис. 376 грн на роботі у ДП «Малинський лісгосп». Ще 29 тис. 559 грн новообраний перший заступник голови заробив, викладаючи у Житомирському державному технологічному університеті.

Його дружина, згідно із декларацією, протягом минулого року заробила понад 943,5 тис. грн. За інформацією з реєстру фізичних та юридичних осіб, сферою її діяльності як підприємця є перукарні та салони краси.

У гаражі подружжя два атомобіля: «Toyota Land Cruiser» Олега Дзюбенка та «Volkswagen Transporter» — його дружини. Окрім цього, родина Дзюбенків має 2 квартири у Малинському районі загальною площею понад 100 кв. метрів. Ще 2 квартири Дзюбенки мають у Житомирі. Незавершений житловий будинок мають також у Житомирському районі.

Нагадаємо, що новим головою облради став заступник голови ОДА. Перша сесія облради VIII скликання відбулася 27 листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *