Дружина президента «пропіарилася» на медіатеках за рахунок бюджету міста Житомира, – Любов Цимбалюк

Дружина президента «пропіарилася» на медіатеках за рахунок бюджету міста Житомира, – Любов Цимбалюк

Депутатів не запросили на презентацію медіатек.

Дружина Президента України Марина Порошенко пропіарилася на встановленні медіатек у житомирських школах, попри те, що гроші на них виділили з міського бюджету. Про це під час сесії Житомирської міської ради заявила депутат фракції «Батьківщина» Любов Цимбалюк.

«Я хочу, щоб ви на загал, під запис, сказали, скільки коштів виділили з міського бюджету на встановлення медіатек у житомирських школах. Чому не було банеру міської ради, а лише реклама Фонду Марини Порошенко? Чи було якесь співфінансування з боку фонду і чому на презентацію не були запрошені депутати міськради або секретар, яка представляє депутатів?» – запитала під час сесії депутат.

За її словами, депутати міської ради, а переважно — соціально-гуманітарної комісії зробили чимало роботи для втілення цього проекту в життя. А на презентацію їх ніхто не запросив.

«На медіатеки з міського бюджету виділили 1 мільйон 950 тисяч гривень. Співфінансування з боку фонду не було», – відповів міський голова Сергій Сухомлин.

На питання, чому не запросили депутатів на презентацію, міський голова відповів, що на поточний момент закупили не всі медіатеки і пообіцяв, що їх таки запросять.

«На мою думку, дружина Президента України просто пропіарилася за рахунок коштів громади міста», – підсумувала Любов Цимбалюк.

Нагадаємо, що 2 вересня дружина Президента України Марина Порошенко презентувала новостворену медіатеку у житомирській школі №28. У цій же школі перша леді держави була на останньому дзвонику.

Leave a Comment