У половині районів, в які їздив голова ОДА, у жовтні пройдуть вибори

У половині районів, в які їздив голова ОДА, у жовтні пройдуть вибори

Загалом побували у 12 з 23 районів.

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич та його заступники Олексій Ясюнецький та Ярослав Лагута протягом 2017 року здійснили візити у половину районів області. Про це у відповіді на інформаційний запит «Вголос.Zt» повідомили у Житомирській облдержадміністрації.

Найбільше своєю увагою посадовці облдержадміністрації «балували» Новоград-Волинський та Хорошівський (колишній Володарсько-Волинський) райони. Там вони побували аж тричі. По два рази були у Коростенському та Баранівському районах. Лише раз зустрічали керівників області у Олевському, Народицькому, Овруцькому, Андрушівському, Малинському, Попільнянському, Любарському та Ємільчинському районах.

Примітно, що у шести із районів, де цьогоріч побували голова ОДА та його заступники, цього року мають відбутися вибори об’єднаних територіальних громад. У Пулинському районі, жителі якого також очікують на вибори в жовтні, отримали з рук віце-прем’єра Геннадія Зубка шкільні автобуси.

Нагадаємо, що 29 жовтня у 13 об’єднаних територіальних громадах області пройдуть вибори. На формування інфраструктури існуючі ОТГ області отримають понад 155 млн.

Leave a Comment