Дружина заступника голови облради Крамаренка придбала квартиру у Києві

Дружина заступника голови облради Крамаренка придбала квартиру у Києві

Вже другу.

Дружина першого заступника голови облради Сергія Крамаренка Олена Шворяк протягом 2019-го року придбала квартиру площею 50,9 кв. метрів у Києві. Інформацію про це містить декларація про доходи Крамаренка, оприлюднена на сайті Національної агенції з питань запобігання корупції.

Сам Сергій Крамаренко має квартиру площею 61,4 кв. метрів в Олевську. Ще частина квартири належить йому у столиці. В ній разом із Крамаренком проживають мати та сестра. Дружина першого заступника голови облради має дві квартири у Києві площею 124,6 кв. метрів та 50,9 кв. метрів. Останню придбала у травні 2019-го року. Ще одну квартиру в столиці площею 68,3 кв. метрів «ділить» із матір’ю. У Житомирі Сергій Крамаренко орендує скромну квартиру площею 27 кв. метрів.

Що стосується доходів, то у 2019-му перший зам Ширми отримав 535 тис. 730 грн зарплати та 1 тис. 500 грн від профспілки. Дружина Крамаренка одержала 2 млн 176 тис. 22 грн зарплати. Ще 8 тис. 323 грн вона заробила на оренді майна. Примітно, що ані Сергій Крамаренко, ані його дружина не задекларували жодної копійки готівки.

Нагадаємо, що заступник голови облради Максим Вілівчук протягом року придбав авто та землю. Доходи голови облради за рік виросли на понад 93,5 тис. грн.

Leave a Comment