За рік заступник голови облради Максим Вілівчук встиг придбати авто і землю

За рік заступник голови облради Максим Вілівчук встиг придбати авто і землю

Та очолити федерацію хокею на траві.

Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук у 2019 році «розжився» на новенький «KIA» та 4,5 соток землі у приміській Іванівці. Про це він вказав у декларації, оприлюдненій на сайті агенції із запобігання корупції.

Автомобіль «КІА» 2014 року випуску Вілівчук придбав у квітні 2019 року. На той момент він уже був власником вже двох автомобілів — «Citroen» та «Renault». Третє авто, згідно із декларацією, обійшлося заступнику голови облради майже у 79 тис. грн.

Земельна ділянка площею 4,5 соток також «додалася» до вже наявних у Вілівчука 4,3 соток у Іванівці. Примітно, що придбання нового авто та землі відбулося у квітні із різницею у тиждень.

За рік роботи заступником голови облради Максим Вілівчук отримав 523 тис. 544 грн. Ще 1,5 тис. грн отримав від профспілки та 1 тис. 243 грн у вигляді грошового подарунку.

Задекларував заступник голови облради також 105 тис. грн та 35 тис. доларів США готівки.

У 2019 році Вілівчук також вирішив підтримати «командний дух» облради і очолив обласну федерацію хокею на траві. Його «шеф» Володимир Ширма цьогоріч очолив аж дві федерації — футбольну Ємільчинського району і волейбольну обласну. На жаль, на сайті НАЗК поки відсутня декларація ще одного «зама», Сергія Крамаренка. Тож чи підтримає він «спортивну тенденцію» керівництва — побачимо.

Нагадаємо, що голова облради Володимир Ширма у 2019 році отримав понад 800 тис. грн доходу. Заступниця мера Житомира за рік заробила понад півмільйона.

Leave a Comment