Дві доби триває пожежа на півночі області. Для боротьби із вогнем залучили авіацію

Дві доби триває пожежа на півночі області. Для боротьби із вогнем залучили авіацію

Сильний вітер ускладнив ситуацію.

Триває ліквідація низової лісової пожежі в Народицькому та Кліщивському лісництвах ДП «Народицьке СЛГ» Народицького району, що виникла 4 квітня через перекидання вогню із палаючої сухої трави. Про це 6 квітня повідомила пресслужба УДСНС у Житомирській області. 

“Сильний вітер, швидкість якого сягала 15-20 м/сек ускладнив ситуацію, в результаті чого вчора пожежа набрала більших масштабів та розповсюдилася на територію Базарського лісництва ДП «Народицьке СЛГ» Народицького району. Станом на 6:00 пожежу не локалізовано, залишається горіння трьома окремими осередками поблизу населених пунктів Звіздаль та Малі Миньки на загальній площі 15 га”, – йдеться у повідомленні.

На ліквідації наслідків лісової пожежі працюють 72 рятувальники та 17 одиниць техніки Управління ДСНС у Житомирській області, 80 представників лісових господарств та 13 одиниць техніки. Крім того, залучено авіацію ДСНС України. Зокрема, вчора літаком АН 32-П зроблено 4 скиди води. Також залучено 44 рятувальники та 9 одиниць техніки з Рівненської, Вінницької та Хмельницької областей.

Нагадаємо, масштабна пожежа на Житомирщині: п’ять обійсть зайнялися від сухої трави. Постраждала жінка.Сталася масштабна пожежа на півночі області.

Leave a Comment