Дві житомирські студентки вибороли “срібло”, граючи у волейбол «сидячи»

Житомирські студентки   успішно зіграли у міжнародному змаганні з волейболу сидячи “Pajulahti Games”, який відбувся 19-21 січня у місті Настола, Фінляндія. Про це повідомила прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету.

«Дві спортсменки Анастасія Філон, студентка ІІІ курсу факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету, а також Людмила Лозко, студентка Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, у складі збірної України, стали срібними призерами турніру», – йдеться у повідомленні.

У змаганнях брали участь чотири країни – Україна, Фінляндія, Німеччина та Росія. У боротьбу   за І місце вийшли збірні України та Росії.

Нагадаємо, що у травні минулого року студентка ЖНАЕУ Анастасія Філон виборола право представляти Україну у складі національної параолімпійської збірної команди з волейболу сидячи на міжнародному турнірі, який  проходить у Китаї. Спортсменка із Новоград-Волинського району здобула “бронзу” у складі параолімпійської збірної команди з волейболу сидячи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *