Спортсменка із Новоград-Волинського району здобула “бронзу” у складі параолімпійської збірної команди з волейболу сидячи

Спортсменка із Новоград-Волинського району здобула “бронзу” у складі параолімпійської збірної команди з волейболу сидячи

Змагання відбулися у Китаї.

У Китаї 7-13 травня відбувся престижний міжнародний турнір з волейболу сидячи серед жінок World Super 6. Спортсменка з Житомирської області здобула бронзову нагороду у складі параолімпійської збірної команди. Про це повідомила прес-служба Житомирського РЦ “Інваспорт”.

У змаганнях взяли участь збірні команди Росії, Казахстану, Китаю, Індонезії, Японії та України.

“У складі паралімпійської збірної команди України здобувала найвищі нагороди спортсменка, член збірної команди ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» із Новоград-Волинського району, студентка Житомирського агроекологічного університету – Анастасія Філон. У напруженій боротьбі, наша збірна пропустили вперед тільки господарок турніру та росіянок”, – йдеться у повідомленні.

До слова, цей турнір серед жінок проводиться вдруге. Українська команда попереднього разу була четвертою.

 

Нагадаємо, житомирянин став Чемпіоном України з шашок. Спортсмени з Житомирщини вибороли 15 медалей на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування.

Leave a Comment