Директор гімназії №23 спростував інформацію про те, що у приміщенні на Бердичівській обвалилася стеля

Директор гімназії №23 спростував інформацію про те, що у приміщенні на Бердичівській обвалилася стеля

Каже, що стелі у всіх приміщеннях будівлі в нормальному стані.

Днями у соціальних мережах та деяких інтернет-ресурсах було поширено інформацію щодо обвалу стелі в одному з навчальних класів будівлі по вулиці Бердичівській, 52, де з 1 вересня навчаються діти з житомирської гімназії №23. У міській раді спростували цю інформацію. Коментар директора гімназії оприлюднила пресслужба міської ради.
Директор гімназії Ігор Баранов наголошує, що обвалу стелі не було і не могло бути. Стелі у всіх приміщеннях будівлі в нормальному стані. У приміщенні були проведені ремонтні роботи. При заміні освітлення було пошкоджено підвісну стелю одного з навчальних кабінетів.

«Ні учнів, ні педагогів на цей час в класі не було. В п’ятницю зранку дітей було переведено до іншого класу для проведення робіт», – зазначив директор гімназії.

 На сьогодні усі ремонтні роботи завершено. Пошкоджену плиту підвісної стелі замінено.

Нагадаємо, що у 2019 року в старому корпусі Житомирської гуманітарної гімназії №23 частково обвалилася стеля. Учнів початкових класів перевели з аварійного приміщення до іншого корпусу школи та в приміщенні ніверситету імені Івана Франка. На капремонт перекриття гімназії №23 потрібно було більше 1,5 мільйона. З 1 вересня частину учнів перевели у приміщення по вулиці Бердичівській, 52, де раніше знаходився університет “Україна”.

Leave a Comment