Овруч: під час капремонту спортзали привласнили понад півмільйона бюджетних коштів

Овруч: під час капремонту спортзали привласнили понад півмільйона бюджетних коштів

Фігурантам справи повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

На Житомирщині підрядника підозрюють у заволодінні понад 500 тис. грн бюджетних коштів під час капітального ремонту спортивного залу. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. 

“За даними слідства, зазначена сума привласнена директором товариства, за сприяння інженера технічного нагляду, під час виконання у 2019 році капітального ремонту Овруцької дитячо-юнацької спортивної школи за бюджетні кошти на загальну суму майже 3,4 млн грн.

Зокрема, директор товариства, з метою заволодіння чужим майном, свідомо видав завідомо неправдиві офіційні документи щодо обсягу виконаних ремонтних робіт та надав їх інженеру технічного нагляду. Інженер, у свою чергу, знаючи про невідповідність відомостям, що містили офіційні документи, реально виконаним обсягам робіт, підписав їх та скріпив печаткою.

Унаслідок таких протиправних дій підряднику зайво сплачено із бюджету понад 522,5 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом заволодіння директором приватного товариства бюджетними коштами у великих розмірах за сприяння інженера технічного нагляду. За погодженням із процесуальним прокурором 23 вересня обом фігурантам справи повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 191 КК України та ч. 1 ст. 366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах та службове підроблення, тобто, видача завідомо неправдивих офіційних документів).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить Головне управління Нацполіції в області, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України. Житомирська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

Нагадаємо, у Бердичеві судитимуть підприємця, який привласнив бюджетні кошти під час реконструкції футбольного поля гімназії. У Житомирі спортивний функціонер підробляв документи про відрядження спортсменів, а бюджетні кошти привласнював.

Leave a Comment