Директор парку, колишня податківка або радник Сухомлина можуть стати заступниками мера

Директор парку, колишня податківка або радник Сухомлина можуть стати заступниками мера

З прізвищем поки не визначилися.

Найближчим часом у міського голови Житомира з’явиться ще один заступник. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті міської ради.

Прізвища нового заступника у проекті рішення не зазначене. У міській раді щодо нього тримають інтригу. Однак у кулуарах озвучують кілька претендентів на цю посаду. Серед них — радник міського голови Юрій Антіпов. Його кандидатуру свого часу розглядали після звільнення Олександра Фещенка. Втім, крісло Фещенка посів екс-директор інспекції Держархбудконтролю Сергій Кондратюк.

Одним із ймовірних кандидатів на посаду заступника, стверджують джерела «Вголос.Zt» у Житомирській міській раді, є директор КП «Парк» Світлана Ольшанська. У коментарі журналісту вона інформацію про розгляд своєї кандидатури не підтвердила, але і не спростувала.

«Коли буде однозначна відповідь на це питання — ви будете першими з преси, хто про це дізнається», – сказала директор КП «Парк».

«Сватають» на посаду заступника і колишню першу заступницю обласної податкової Катерину Самчук.

Хто саме з цих осіб посяде крісло заступника міського голови — буде відомо вже невдовзі.

Нагадаємо, що у листопаді 2017 року заступника міського голови Олександра Фещенка звільнили з займаної посади. Заяву на звільнення, окрім Фещенка, написав і Дмитро Ткачук. Житомиряни майже одразу зареєстрували петицію на захист Ткачука.

Leave a Comment