Директор водоканалу каже, що через два роки можна говорити про самоокупність

Директор водоканалу каже, що через два роки можна говорити про самоокупність

Новий директор “Житомирводоканалу” нарешті зустрівся з депутатами.

Коли саме КП “Житомирводоканал” зможе працювати абсолютно без бюджетних дотацій директор підприємства Андрій Нікітін обіцяє озвучити вже у 2017 році. Про це він сказав під час засідання бюджетної комісії.

Ще під час призначення нового директора КП “Житомирводоканал” міський голова Сергій Сухомлин анонсував, що Андрій Нікітін має план розвитку підприємства на 60 сторінках. Утім, за майже п’ять місяців роботи нового директора депутати так і не змогли побачити цей план на власні очі. Адже Андрій Нікітін абсолютно ігнорував відвідини депутатських комісій. Тож 25 жовтня його запросили на засідання бюджетної комісії.

Основне питання, яке цікавило депутатів, це коли КП “Житомирводоканал” перестане дотуватися з міського бюджету. Попри досить масштабні плани щодо розвитку підприємства, Андрій Нікітін так і не зміг однозначно відповісти. За його словами, про це можна буде говорити не раніше наступного року. Тоді, коли буде реалізовано проекти, які фінансуються Світовим банком.

Нагадаємо, що Сергій Сухомлин заявив, що має чимало серйозних претензій до Андрія Нікітіна і готовий його звільнити при першій нагоді. На модернізацію “Житомирводоканалу” планують витратити понад 9 млн бюджетних коштів.

Leave a Comment