Підрядник розповів, на що витратили півтора мільйона під час ремонту моста

Підрядник розповів, на що витратили півтора мільйона під час ремонту моста

Каже, що грошей виділили дуже мало.

Півтора мільйона гривень, які виділили з міського бюджету на ремонт моста через річку Тетерів, було передбачено на відновлення антикорозійного покриття. Про це розповів директор ТОВ “Уют-строй” Ігор Дрогоруб, який виступив підрядником по ремонту.

За словами Дрогоруба, згідно з проектом, міст мали чистити від іржі металевими щітками, а потім покривати олійною фарбою.

Уявляєте цю картину? Стоять 80 осіб, а саме стільки людей треба, і обдирають металевими щітками міст? Це було передбачено проектом. За старим проектом роботи з фарбування мосту коштували 876 тис. грн. Це 137 грн за фарбування 1 квадратного метра. Віднімаємо витрати на фарбу — виходить 9 грн. А тепер знайдіть мені людину, яка за 9 грн буде висіти на мотузці і чистити міст від рівня води і аж до самого верху, – сказав Ігор Дрогоруб.

Депутати кажуть, що якщо грошей катастрофічно не вистачало — потрібно було вносити в проект зміни. Дрогоруб впевнений, що якби вказали реальну вартість робіт — міст мав би бути золотим. При тому, що очистка та фарбування перил у проекті… не передбачена. Загалом 7 тис. 235 квадратних метрів мосту очистили та пофарбували трохи більше, ніж за 1 млн грн.

Водночас депутати, які раніше мали чимало претензій з приводу ремонту мосту до підрядника, одностайно зійшлися на тому, що проект виконаний ТОВ “Уют-строй” на 100 відсотків. Претензії радше до управління комунального господарства, яке було замовником даних робіт.

Найбільше претензій до замовника робіт — управління комунального господарства. Ви ж прекрасно розуміли і бачили, що те, що запроектовано, і те, що потрібно реально зробити — це дві різні речі. Робити як попало — це сьогодні вже не робота. Або робити один раз від початку до кінця і зробити по-людськи. І якщо немає можливості фінансової зробити це за один рік, то розбити бюджет на два роки”, – сказала депутат Любов Цимбалюк.

Нагадаємо, що раніше міський голова Сергій Сухомлин сказав, що місто не має претензій до ТОВ “Уют-Строй”. Все, що було передбачено проектом — підрядник виконав, переконаний Сергій Сухомлин. Водночас житомиряни у соцмережах писали, що міст через Тетерів нічим не відрізняється до ремонту і після нього.

Leave a Comment