Директор житомирського ТТУ отримав другу догану із повітряними кульками

Директор житомирського ТТУ отримав другу догану із повітряними кульками

Обіцяє судитися із мерією.

Директор комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Євген Демчик зустрів розпорядження про оголошення йому догани із повітряними кульками. Про це на своїй сторінці у Facebook написав сам директор підприємства.

«Все, про що я говорив — збулося. Результат тримісячної копіткої роботи чиновників міської ради — друга догана начальнику КП «ЖТТУ», тобто мені.

Їм потрібні були сотні годин, оплачені з кишені платників податків, щоб підтасовувати факти і вигадувати те, чого не було. А все тому, що їм не вдалося нічого знайти», – написав Демчик у соцмережі.

На його думку, замість того, щоб займатися транспортною реформою у Житомирі, управління транспорту і зв’язку та безпосередньо профільний заступник міського голови займаються бюрократією. Підстав для догани у актах перевірки контрольно-аналітичним відділом не бачить і готовий іти до суду.

У свою чергу заступник міського голови Дмитро Ткачук запевняє, що підставою для оголошення догани Демчику є «системні порушення законодавства щодо закупівель».

«Були перевірки контрольно-аналітичного відділу міськради, їх акти і лягли в основу доповідної записки на міського голову. А як наслідок — у розпорядження про оголошення догани», – прокоментував «Вголос.Zt» Ткачук.

Так, одним із «системних порушень» у мерії вважають відсутність розміщених на порталі публічних закупівель «ProZorro» укладених договорів по допорогових закупівлях.

Щоправда, відсутність опублікованих договорів у допорогових закупівлях не є «ноу-хау» для Житомирського ТТУ. Так, у лютому 2019 року КП «Житомирводоканал» оприлюднило оголошення про підписання договору на постачання щебню на суму у понад 450 тис. грн. За словами директора підприємства Андрія Нікітіна, Закон України «Про публічні закупівлі» вимагає оприлюднення звіту про укладені договори. Про обов’язкове розміщення самого договору для допорогових закупівель у законі не йдеться.

Нагадаємо, що у ТТУ розповіли, чому не працюють автобусні маршрути 53 та 53-А. Директор підприємства судиться з міською радою через догану.

Leave a Comment