Стало відомо, скільки проектів реалізують за кошти фонду регіонального розвитку

Стало відомо, скільки проектів реалізують за кошти фонду регіонального розвитку

На 278 мільйонів.

Житомирська облдержадміністрація та обласна рада визначилися, які проекти реалізуватимуть за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

«Відповідно до рейтингових оцінок, комісія відібрала 17 нових проектів, які будуть реалізовані за кошти ДФРР, зокрема, 9 проектів галузі освіти, 1 – у сфері медицини, 1 Центр надання адміністративних послуг, 3 проекти спортивної інфраструктури, 2 проекти у галузі культури та 1 проект екстреної медицини», – йдеться у повідомленні.

Цьогоріч також завершуватимуть реалізацію 34 проектів, початих минулого року.

На реалізацію проектів планують витратити з держбюджету 278 млн грн. Згідно із інформацією сайту Держфонду, найбільше балів отримали проект реконструкції облмуздрамтеатру онкодиспансеру, будівництво дитсадочку у Черняхівському районі. У п’ятірку «фаворитів» увійшов також проект технічного переоснащення диспетчерської служби обласної «швидкої».

Нагадаємо, що облмуздрамтеатр планував осучаснити свій дизайн на понад 100 тис. грн. На реконструкцію обласного онкодиспансеру з бюджету області у 2018 році планували витратити понад 71 млн грн.

Leave a Comment