Директор «Житомирводоканалу» отримав догану від міського голови

Директор «Житомирводоканалу» отримав догану від міського голови

На черзі ще одна.

Директор КП «Житомирводоканал» отримав догану за неналежне виконання своїх обов’язків. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті мерії.

«Оголосити догану директору комунального господарства «Житомирводоканал» Нікітіну Андрію Миколайовичу за неналежне виконання посадових обов’язків в частині незабезпечення достатнього контролю за діяльністю підлеглих працівників при виконанні ними посадових обов’язків та за дотриманням умов договорів, укладених підприємством», ‒ йдеться у документі.

Разом із тим, голова наглядової ради «Житомирводоканалу» депутат Олена Розенблат на своїй сторінці у Facebook анонсувала ще одне дисциплінарне стягнення керівнику водоканалу. Таке рішення прийняла виїзна комісія з проведення службової перевірки по факту аварії на головній каналізаційно-насосній станції міста.

До 16 серпня керівництво «Житомирводоканалу» має надати письмові пояснення за фактом аварії. Подальше рішення прийматимуть після їх отримання.

Нагадаємо, що комісія, яка перевіряла тендерні закупівлі та фінансову діяльність КП «Житомирводоканал» рекомендувала Сухомлину оголосити догану керівнику підприємства. У Житомирській міській раді створили ще одну комісію, яка проводить службове розслідування за фактом аварії на головній КНС Житомира.

Leave a Comment