У Житомирській міськраді створили ще одну комісію по «Житомирводоканалу»

У Житомирській міськраді створили ще одну комісію по «Житомирводоканалу»

Через аварію на каналізаційно-насосній станції.

У Житомирській міській раді створили комісію зі службової перевірки причин аварії на головній каналізаційно-насосній станції. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті мерії.

«Провести службову перевірку за фактом виникнення аварії на головній каналізаційно-насосній по вулиці Івана Гонти, 16 у місті Житомирі», – йдеться у документі.

Предметом службової перевірки має бути встановлення причин аварії та виконання посадовими особами КП «Житомирводоканал» своїх обов’язків. До складу комісії включили 17 осіб. Більшість із них — депутати Житомирської міської ради. Комісія має працювати протягом тижня з 9 серпня по 16 серпня.

Тим часом, результати анонсованого ще наприкінці червня фінансового аудиту «Житомирводоканалу» досі не оприлюднені. Перевірка мала тривати 2 тижні, а розпочалася 29 червня. Принаймні, інформація про це була розміщена на сайті міської ради. Причиною вивчення фінансових операцій «Житомирводоканалу» стала підозра одного із керівників у хабарництві.

Нагадаємо, що у Житомирській міській раді оголосили про перевірку діяльності КП «Житомирводоканал». Держаудитслужба виявила порушення у проведеному Житомирським ТТУ тендері.

Leave a Comment