Директора приватного підприємства підозрюють у незаконному видобутку габро

Директору приватного товариства, розташованого на території Хорошівської ОТГ, повідомили про підозру у незаконному видобуванні габро. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Слідством установлено, що директор товариства організував незаконне видобування габро у промислових масштабах на території Хорошівської ОТГ. Зокрема, маючи дозвіл на видобування каменю у чітко встановлених межах, він не зупинився на розробці одного кар’єра, натомість самовільно організував розробку ще двох кар’єрів поза межами земельної ділянки, відведеної для видобування корисної копалини загальнодержавного значення», йдеться у повідомленні.

У прокуратурі додають, що незаконно видобував габро підприємець із 2018 по 2021 роки фігурант справи незаконно видобув майже 9400 куб. метрів габро.

Як встановлено інженерно-екологічною експертизою, самовільним видобутком підозрюваний заподіяв державним інтересам збитків на майже 40 млн грн.

Нагадаємо, що СБУ виявила та зупинила незаконний видобуток граніту. У Коростенському районі виявили незаконних копачів бурштину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *