«Житомирводоканал» без тендеру заключить угоду з фірмою, якою керує соратник Гундича

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» без тендеру заплатить понад 64 тис. грн за ремонт асфальту після аварійних робіт фірмі, директором якої є скандально відомий посадовець ОДА Роман Крисюк. Він свого часу очолював управління дорожнього будівництва та інфраструктури. На останніх місцевих виборах балотувався до обласної ради від партії «Пропозиція», однак не пройшов. 

Загалом комунальники планують відновити дорожнє покриття на 4 вулицях. По всіх із них тендери не проводили. Просто підписали договори. Підрядником по всіх ремонтах виступить виробничо-комерційна фірма «Урарту». Її з березня 2021 року очолює вже згаданий Роман Крисюк. Чиновник «відзначився» як один із найактивніших членів команди екс-голови ОДА Ігоря Гундича. Ймовірно, саме за це він став одним із кандидатів у депутати облради від партії «Пропозиція». Від цієї ж політичної сили став депутатом його колишній шеф. До слова, саме від «Пропозиції» на посаду мера балотувався і Сергій Сухомлин. Ймовірно, що саме це і визначило «симпатії» керівництва КП «Житомирводоканал».

Нагадаємо, що КП «Управління автомобільних шляхів» без тендеру заплатило 23 тис. грн фірмі своїх екс-керівників. Житомирське ТТУ без тендеру закупило касову стрічку для валідаторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *