У Чуднівському районі майже 6 мільйонів витратять на водогін

У Чуднівському районі майже 6 мільйонів витратять на водогін

Роботи виконуватиме місцеве підприємство.

Краснопільська сільська рада Чуднівського району витратить 2 млн 585 тис. грн на будівництво водогону у селі Краснопіль. Ще 3 млн 183 тис. грн заплатять за водогінні мережі для села Носівка. Обидва тендери виграло підприємство з Чуднова. Відповідну інформацію оприлюднено 13 листопада на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Підрядником, який виграв тендери, є приватне підприємство «Ельпласт Полісся», яке зареєстровано в селі Вільшанка Чуднівського району. Це підприємство регулярно виграє тендери по роботах з ремонту будівель адміністративного значення та водогінних мереж у Чуднівському районі. Протягом останнього року підприємство освоїло понад 4 млн бюджетних коштів. Найбільша сума, яку до цього отримувало підприємство це майже 700 тис. грн за будівництво станції по знезараженню питної води у селі Краснопіль.

Нагадаємо, що Житомирська обласна державна адміністрація планує витратити 170 тис. грн на підготовку та наповнення інформаційного середовища для запуску системи електронного документообігу. Послуги мають бути надані до 15 грудня.  Житомирська міська рада витратить 1 млн 366 тис. 900 грн на вдосконалення роботи трудового архіву, згідно із документом, цього року на комунальну установу мають витратити 320 тис. 800 грн. У 2018 та 2019 роках видатки складуть відповідно 500 тис. 400 грн та 545 тис. 700 грн.

Leave a Comment