Житомирські комунальники щодуху готуються до ймовірного приїзду Порошенка

Схоже, що цього року на День десантника, який відзначається 2 серпня, отримують подарунок не тільки бійці 95-ї аеромобільної бригади Житомира. Адже через анонсований приїзд Президента України комунальники Житомира готуються показати керівнику держави Житомир «у всій красі».

Житомирські комунальники вирішили підготуватися до ймовірного приїзду Петра Порошенка ґрунтовно. Асфальтують дороги, прибирають сміття, косять траву. Так і хочеться сказати: «Пане Президенте! Заїжджайте до нас частіше».

pryizd poroshenka12 pryizd poroshenka11 pryizd poroshenka10 pryizd poroshenka09 pryizd poroshenka08 pryizd poroshenka07 pryizd poroshenka06 pryizd poroshenka05 pryizd poroshenka04 pryizd poroshenka03 pryizd poroshenka02 pryizd poroshenka01

Під час візиту Петра Порошенка на військовий полігон під Житомиром всього за 5 хвилин до його приїзду на дорозі до полігону було покладено новенький асфальт.  

Щоправда, чи точно завтра приїде Президент – достеменно невідомо. Планується, що гелікоптер із гарантом Конституції має приземлитися на полі біля ПТУ №20 по вулиці Чуднівській.

Нагадаємо, що наприкінці травня Петро Порошенко відвідав полігон високомобільних десантних військ у Перлявці. Під час візиту Президент пообіцяв значно підвищити грошове забезпечення сержантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *