На Корбутівці Сухомлин кроками міряв відстань від забудови до Тетерева

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин кроками міряв відстань від паркану забудови на Тетерівському бульварі до річки. У такий спосіб мер доводив, що житловий масив не заблокує жителям Корбутівки вихід до водойми. Утім, самі житомиряни переконані, що забудовник згодом може перенести паркан ближче до Тетерева.

«У них постійно змінюються цифри, площі. Та навіть засновник «Кварталбуду-24» вже інший. Керівником даної структури є вже не Олександр Єрьоменко, а Микола Коханівський. Повністю змінився і склад засновників. Тепер серед них не Попов і Трофімченко, а син Коханівського та житомирянка Тетяна Люлька», – стверджують жителі Корбутівки.

Дані відомості легко підтверджуються за допомогою єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. І справді, керівником «Кварталбуд-24» з 26 червня є Микола Коханівський. А згадані вище особи увійшли до складу засновників.

Тим часом, представники міської ради, на чолі із міським головою Сергієм Сухомлином, цю ситуацію не коментують. Продовжують наполягати на тому, що рішення про виділення землі та початок забудови – цілком законні.

kvartalbud4

«Всі документи є. Просто на робочі групи хтось ходить, хтось – ні. Там усі ці папери показували. Вся ця ділянка площею 11 чи 12 гектарів землі… Планується забудова чотири секції під житло. Решта – зона рекреації. На ній планується побудувати вже у цьому році човнову станцію та дитячий садочок», – запевняє Сергій Сухомлин.

Міський голова також спростував інформацію про те, що будинок буде зведений просто впритул до річки. На очах у присутніх житомирян та журналістів він самотужки кроками відміряв відстань до узбережжя. Нарахували 151 крок.

«До річки десь близько 150 метрів. За вимогами потрібно набагато менше», – підсумував Сухомлин.

У міській раді стверджують, що окрім «Кварталбуду-24» на цю ділянку були й інші претенденти. Однак, запевняє Сергій Сухомлин, саме цей кооператив запропонував найкращі для міста умови з точки зору пайової участі та квартир учасникам АТО. Щоправда, жодних документів з цього приводу у міській раді надати не можуть. Радять попитати у депутатів… Немає у мерії і відомостей про якісний склад учасників громадських слухань.

«Дійсно. Громадські слухання проводилися. Але присутні на них були кілька підприємців та двоє мешканців будинків по Чуднівській (колишній – Черняховського). Оголошення давалося у газетах «Місто» та «Субота». Самі жителі ні в який інший спосіб не сповіщалися. У той час як інформація про забудову Тетерівського бульвару була заздалегідь розкидана у поштові скриньки», – говорить член робочої групи по забудові Тетерівського бульвару Ольга Павловська.

На сьогодні в районі Тетерівського бульвару завершується спорудження павільйону для торгівлі квартирами у новобудовах. На місце будівництва одна за одною їздять вантажівки із бетоном.

kvartalbud6 kvartalbud7 kvartalbud8

Нагадаємо, що депутати міської ради віддали «елітну» земельну ділянку для будівництва багатоповерхівки працівникам прокуратури. Це рішення зі скандалом було прийняте на сесії міської ради 19 травня.

Земельну ділянку передали в оренду сумнівному кооперативу.  Рішення про передачу лобіювала прокуратура…

У Житомирській міській раді не бачать підстав призупиняти будівництво житлового кварталу на Тетерівському бульварі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *