Екс-директора «Житомирводоканалу» Нікітіна можуть посадити на 5 років

Колишній директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін може отримати 5 років тюрми через скид стоків у річку Тетерів у 2021-му році. Про це стало відомо «Вголос.Zt».

У прокуратурі області повідомили, що у 2021 році під час переоснащення головної каналізаційно-насосної станції комунального підприємства було здійснено  аварійний скид неочищених стічних вод у річку Тетерів. Їх зливали у річку більше 5 діб. Таке рішення прийняв безпосередньо керівник підприємства.

Така «ініціатива» посадовця призвела до масової загибелі риб і втрати її потомства. Збитки екології, нанесені скидами, у прокуратурі оцінюють щонайменше у 22 мільйони гривень. При чому тільки втрати рибного господарства склали майже 9 мільйонів гривень.

Хоча у прокуратурі не називають підприємства та прізвища посадовця, очевидно, що мова йде про екс-директора водоканалу Житомира Андрія Нікітіна. Адже саме на балансі «Житомирводоканалу» знаходиться згадана станція і саме його у 2021-му році очолював Нікітін.

Нині Андрію Нікітіну оголошено підозру. У разі доведення його вини у суді він може отримати до 5 років тюрми.

Нагадаємо, що у вересні 2021-го року прокуратура області відкрила провадження за фактом скиду стічних вод у річку Тетерів «Житомирводкоаналом». У серпні 2021-го року керівник КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін отримав догану від міського голови, яку потім оскаржив у суді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *