Екс-голова РДА з Київщини очолив управління екології у Житомирській ОДА

Екс-голова РДА з Київщини очолив управління екології у Житомирській ОДА

Бунечко 2 березня підписав розпорядження про призначення.

Голова ОДА Віталій Бунечко 2 березня підписав розпорядження про призначення на посаду начальника управління екології та природних ресурсів ОДА переможця конкурсу Вадима Чередника. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

«Призначити ЧЕРЕДНИКА Вадима Васильовича на посаду начальника управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, як переможця конкурсу, з посадовим окладом згідно з штатним розписом з 03 березня 2020 року», – йдеться у розпорядженні голови ОДА.

Міністерство енергетики та захисту довкілля України погодило призначення Вадима Чередника на посаду начальника управління екології та природних ресурсів ОДА. Інформація про переможця конкурсу буде оприлюднена на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС. Після проходження спецперевірки переможець конкурсу відповідно до розпорядження голови ОДА обійме нову посаду.

Чередник народився 16 жовтня 1988 року у селі Іваньки Маньківського району Черкаської області. Закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр, правознавство».

Вадим Чередник на сьогодні обіймає посаду заступника керівника Державної екологічної інспекції України. Принаймні, про це свідчить його декларація як кандидата на посаду. Протягом січня-липня 2019 року він очолював Бородянську районну державну адміністрацію Київської області. Розпорядження про звільнення Чередника з посади голови РДА підписав 1 липня Володимир Зеленський. На сьогодні новий голова не призначений. Обов’язки тимчасово виконує перший заступник.

Нагадаємо, Бунечко звільнив з посади начальницю управління екології. Антимонопольний комітет повідомив про незаконні дії управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА.

Leave a Comment