Екс-голову однієї з райдержадміністрацій області посадили на 6 років за хабар

Колишній заступник голови однієї з райдержадміністрацій Житомирщини отримав 6 років позбавлення волі за оримання хабара. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури області.

«Прокурори у суді довели, що колишній заступник голови райдержадміністрації одержав неправомірну вигоду за «сприяння» у зміні цільового призначення 0,3 га земель сільськогосподарського призначення на землі комерційного призначення», йдеться у повідомленні.

У розмові з представником приватного товариства, який звернувся з пакетом документів про зміну категорії землі, посадовець пообіцяв вирішити усі проблеми за 1 тис. доларів США. Насправді він не мав жодних повноважень щодо вирішення таких питань.

Попри те, що засуджений не визнав свою провину, його таки засудили та позбавили права обіймати керівні посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що Новогуйвинська селищна рада безпідставно переплатила майже 600 тис. за електроенергію. На Житомирщині керівника сільськогосподарського товариства підозрюють в ухилянні від сплати податків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *