Екс-начальника юридичного відділу пенсійного фонду  Новограда-Волинського судитимуть

Екс-начальника юридичного відділу пенсійного фонду Новограда-Волинського судитимуть

За несвоєчасне подання декларації.

Колишнього начальника юридичного відділу Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Григорія Кіреєва притягнуть до відповідальності через несвоєчасне подання декларації. Про це повідомили у Національній агенції із питань запобігання корупції.

Перше судове засідання у даній справі мало відбутися ще 29 червня 2021 року. Однак обвинувачуваний екс-посадовець Пенсійного фонду на нього не з’явився. Тож наступне засідання перенесли на 12 липня. Суддя Новоград-Волинського міськрайонного суду Микола Сусловець виніс постанову до застосування приводу Григорія Кіреєва до зали суду. Відповідне звернення направили до місцевого відділу поліції.

За інформацією з реєстру декларацій, Григорій Кіреєв подав декларацію перед звільненням ще у червні 2020 року. Наступну декларацію екс-посадовець Пенсійного фонду подав більше, ніж через рік.

Нагадаємо, що у декларації одного з екс-заступників голови Житомирської ОДА знайшли порушення майже на 1,4 млн грн. У Баранівці судили колишнього поліцейського, який невчасно подав декларацію про доходи.

Leave a Comment