Екс-начальниця департаменту праці і соцзахисту Галина Корінна очолила обласний центр зайнятості

Екс-начальниця департаменту праці і соцзахисту Галина Корінна очолила обласний центр зайнятості

До цього вона 17 років очолювала управління в ОДА.

Колишня начальниця департаменту праці і соціального захисту населення обласної державної адміністрації Галина Корінна очолила обласний центр зайнятості. Нового директора 1 лютого представив колективу виконувач обов’язків голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко. Про це повідомили у відділі інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Галина Корінна подякувала Міністру соціальної політики, голові Державної служби зайнятості, Житомирській обласній державній адміністрації та обласній раді за надану довіру керувати обласною службою зайнятості в період її реформування. Разом з тим, зазначила, що вона – не нова людина в соціальній сфері області.

«Ще очолюючи Департамент праці і соціального захисту населення обласної державної адміністрації, ми надзвичайно плідно співпрацювали з центром зайнятості, спільно впроваджували пілотні проекти в соціальній сфері України і Житомирщина була в цій роботі гарним фарватером. Тому всі починання, які були напрацьовані в департаменті, зокрема по виконанню соціального діалогу в області, спільній роботі профспілок і роботодавців, ми й надалі будемо втілювати в життя» – сказала вона.

До слова, Корінна – досвідчений фахівець у сфері соціального захисту, адже 17 років очолювала управління праці і соціального захисту обласної державної адміністрації.

Розпорядження про звільнення директора департаменту праці та соціального захисту населення Галини Корінної голова облдержадміністрації Ігор Гундич підписав 27 січня.

Нагадаємо, начальник служби у справах дітей Житомирської міської ради відповідатиме за демографічний реєстр. Керівника підрозділу Держгеокадастру, який не виконував рішення міськради, звільнили.

Leave a Comment