Начальник служби у справах дітей Житомирської міської ради відповідатиме за демографічний реєстр

Начальника служби у справах дітей Житомирської міської ради Надію Косяк перевели на посаду начальника відділу управління ведення реєстру територіальної громади міської ради. Про це йдеться у розпорядженні міського голови від 30 січня.

Згідно з документом, до виконання нових обов’язків Надія Косяк приступить з 1 лютого.

«Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу  в органах  місцевого самоврядування»,  розглянувши  заяву Косяк Н.Г., перевести з 01 лютого 2017 року Косяк Надію Григорівну з посади начальника служба у справах дітей Житомирської міської ради на посаду начальника відділу ведення Єдиного державного демографічного реєстру управління ведення реєстру територіальної громади Житомирської міської ради, з посадовим окладом згідно із штатним розписом», – зазначено у розпорядженні.

Відповідно до розпорядження, виконуватиме обов’язки начальника служба у справах дітей Житомирської міської ради заступник начальника служби у справах дітей Житомирської міської ради, завідуюча сектором опіки (піклування), усиновлення та соціального захисту дітей Комар Катерина Володимирівна.

Нагадаємо, екс-заступницю Шуста призначили в. о. директора парку. Сухомлин підписав заяву про звільнення Юрія Мойсеєва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *