Екс-свободівець каже, що його виключили з партії за критику депутатів обласної ради

Житомирські “свободівці” виключили з партії свого колегу та депутата Черняхівської районної ради Юрія Малашевича за порушення дисциплінарного статуту. Проте сам Малашевич переконаний, що таке рішення колишні колеги по партії прийняли через його критичну оцінку дій депутатів від ВО “Свобода” в обласній раді. Зокрема, Малашевич запевняє, що житомирські свободівці не дотримуються партійної лінії та на обласному рівні підтримують провладну партію БПП “Солідарність”.

Я тільки нещодавно дізнався, що мене виключили з партії. Виключили мене через те, що публічно заявив про зраду виборців. Я не бачу сенсу перебування в партії, яка відхилилася від партійної лінії і перейшла до конформізму. Ще в листопаді 2015 року рішенням політради чи то великого з’їзду партії  було чітко зазначено про вихід із влади та повної опозиції “Свободи”. Тоді було чітко сказано, що “Свобода” має стати в жорстку опозицію до правлячої влади. Тобто мій пост у Facebook про підтримку Володимира Ширми на посаду голови обласної ради став причиною виключення зі “Свободи”, – пояснив Юрій Малашевич.

Натомість позиція керівника обласної “Свободи” кардинально відрізняється. Як пояснив кореспонденту “Вголос.zt” Сидір Кізін, Малашевича виключили з партії виключно за порушення дисциплінарного статуту, а критичний пост щодо підтримки Ширми до такого рішення не стосується.

Малашевича ми виключили за порушення партійної дисципліни. Всередині партії у нас завжди є широка дискусія, але назовні ми завжди висловлюємо консолідовану позицію. Ця людина швидше за все бачить своє майбутнє в іншій політичній силі. На засіданні обласного комітету партії ми обговорили його поведінку.  Вочевидь наш колишній колега по партії знаходиться в сфері орбіт іншої політичної сили. Тому ми йому бажаємо тільки успіху”, – пояснив Сидір Кізін.

Нагадаємо, що екс-голова обласної ради Анжеліка Лабунська заявила, що у Житомирській облраді БПП Солідарність повністю узурпував владу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *