Новий голова обласної ради привідкрив “ширму”

Новий голова обласної ради привідкрив “ширму”

Володимир Ширма дав свою першу прес-конференцію.

Вже на третій день після свого обрання головою Житомирської обласної ради Володимир Ширма дав свою першу прес-конференцію. Пообіцяв, що з пресою зустрічатиметься регулярно.

Це можливо жарт, а можливо як, але це моя перша така зустріч і, як там прозвучало, “ширму” сьогодні мабуть треба привідкрити. Щоб подивиться, що ж там знаходиться насправді. Тому я завжди відкритий для ЗМІ і думаю, що такі зустрічі ми будемо проводити регулярно”, – сказав Володимир Ширма.

За словами керівника облради, його мета — налагодити нормальну співпрацю із облдержадміністрацією. Адже коли другий поверх приміщення не спілкується з третім, вважає чиновник, це не є нормально.

Зупинився новообраний голова обласної ради і на позачерговій сесії облради. За його словами, її ініціювали саме через проблеми із територіальною громадою Семенівки Бердичівського району. Селян, вважає Володимир Ширма, просто не чули. І саме це, стверджує голова облради, стало підставою для збору підписів. Щоправда ці підписи, переконує Ширма, стосувалися саме територіальної громади, а не відставки Анжеліки Лабунської.

Не уникнули можливості журналісти задати питання щодо подальшої долі КП “Бурштин Полісся”. На це питання новообраний голова не дав конкретної відповіді. Єдине на чому наголосив, що правоохоронці однозначно мають забезпечувати порядок.

На питання чи шукатиме він співпраці із фракцією “Батьківщини” у Житомирській обласній раді, яка під час голосування за голову облради у повному складі залишила сесійну залу, Володимир Ширма відповів неоднозначно.

Я налаштований на конструктивізм, я налаштований на співпрацю. Тим більше, що у фракції “Батьківщини” є чимало керівників наших комунальних підприємств, установ. Як може бути інакше? Хоча поживемо — побачимо. Почуємо, що скаже Анжеліка Вікторівна. Тим більше, я знаю, що вона теж десь сьогодні чи завтра проводить прес-конференцію”, – сказав Володимир Ширма.

Нагадаємо, що 26 вересня під час позачергової сесії обласної ради Анжеліка Лабунська склала свої повноваження. Новим головою було обрано представника президентської партії Володимира Ширму.

Leave a Comment